Bioplynové stanice - finančný megapodvod – časť 4

Autor: Andrej Mašlonka | 8.2.2014 o 12:10 | Karma článku: 6,40 | Prečítané:  1248x

PODVEDENÍ DODÁVATELIA pri výstavbe bioplynových staníc Šamorín, Dvorianky, Bzovík.   Milí priatelia, milí čitatelia. V minulom čísle som Vám popísal o akú čiastku hyeny pripravili našu spoločnosť. Istina je 400.000,00 EUR a s nákladmi na súd, právnik ,úroky a penále ktoré nás postihli je konečná čiastka 500.000,00 EUR. Našu spoločnosť o tieto financie pripravila spoločnosť TEK Energy, a.s. Kalinkovo, či OZ Energie, a.s. Kalinkovo - papierovo. V skutočnosti nás o ne pripravili ľudia, ktorí sa za mená spoločnosti skrývajú a to sú Ľudmila Z., Jozef K. a Silvia Z.  A možno ešte ďalší , ale títo sú hlavní aktéri podvodu.

 

Ak si myslíte, že sme v podvode na bioplynkách jediní, tak to je omyl.

Spoločnosti realizujúcej stavebné práce nezaplatili  cez 1.250,000,00 EUR

Spoločnosti dodávajúcej KGJ  360.000,00 EUR

Spoločnosti realizujúcej reguláciu  cca 50.000,00 EUR

Spoločnosti dodávajúcej celé riadenie BPS 120.000,00 EUR

A ďalším : servisným pracovníkom, firmám ktoré dodali tovary, elektrikárom,  len čo viem okolo 100.000,00 EUR. Nech to akokoľvek počítame ten podvod je megapodvod.

Veď tu ide    o    2 380 000  EUR.

Firmy mlčia. Myslia si, že predsa len veľká pani Z. splní sľuby. Aj veľký tichý pán Jozef sa tvári, že on nič. On nič - konateľ firmy??  Do kedy budú majitelia firiem mlčať. Veď toto je naplánovaný podvod. Toto nie je náhoda. Alebo áno?? Mám taký dojem, myslím si ....

 

Milí priatelia, milí čitatelia. Dnes som trochu odskočil. To preto, aby ste si dokázali spojiť nite tak , ako sa z klbka rozmotávajú. Pekne poporiadku. Aby ste nestratili prehľad. Lebo verte mi, keď Vám dám mená spoločností, ktoré sa s celým prípadom spájajú, ich prepojenia, tak sa po prvom čítaní stratíte, ako som sa stratil ja. Preto som si tieto prepletence čítal  a kreslil asi 10 krát. O tom v ďalšom článku.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Čo sa to stalo s časom? Náramkové hodinky miznú z rúk

Bol to vynález desaťročia. Nebyť náramkových hodiniek, niektoré strategické bitky by možno dopadli inak. Dnes prehrávajú samotné náramkové hodinky.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.

BRATISLAVA

Dá sa v Dunaji oficiálne kúpať?

Na Dunaji bolo kedysi nielen legendárne Lido, ale aj lodné kúpaliská.


Už ste čítali?